Firma

Firma Simplicom Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży technologii teleinformatycznych. Od samego początku działalności firmy (2000r.) swój rozwój wiążemy z segmentem SMB, instytucjami publicznymi oraz finansowymi. Na podstawie zdobytego doświadczenia i znajomości potrzeb klientów, została przygotowana nasza aktualna oferta i możliwości techniczno-organizacyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać pełną satysfakcję naszych klientów w zakresie jakości i terminowości wykonywanych usług. Szeroki profil działalności umożliwia nam oferowanie optymalnych rozwiązań, które w pełni odpowiadają wymaganiom naszych klientów. Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie oraz serwis wszelkiego sprzętu komputerowego oraz cyfrowych systemów teleinformatycznych.

SIEMENS GOLD PARTNER

Firma zatrudnia doświadczonych specjalistów i dba o ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji oraz aktualizację ich umiejętności. Posiadamy szereg certyfikatów i autoryzacji największych światowych producentów sprzętu i oprogramowania. Ścisła współpraca z największymi dystrybutorami i producentami pozwala nam dysponować niedostępnymi dotychczas możliwościami realizacyjnymi. Od początku swojej działalności ściśle współpracujemy z firmą Siemens oferując jej urządzenia, aplikacje oraz rozwiązania. Poszerzając swoją działalność staliśmy się głównym dystrybutorem firmy Funkwerk. Jako dystrybutor Telekomunikacji Polskiej S.A. zajmujemy się doradztwem i sprzedażą jej usług zawartych w ofercie do klienta biznesowego. Kompleksowość naszej oferty jest uzupełniana przez świadczenie usług informatycznych bazując na produktach takich firm jak CISCO, Riverbed, Pcounter, SAP, Hewlett Packard, OKI, IBM, Fujitsu Siemens, Lenovo, Apple, Toshiba, APC, 3com, D-Link, Intel, Microsoft, Adobe, Symantec, Canon, Konica Minolta, Lexmark, Xerox, Samsung, LG, NEC, Philips, Segate, Tandberg, Kingston, Ramstar, Fujitsu, Infotrend, etc…

Ponadto jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy ASC w Polsce – niemieckiego producenta rozwiązań do nagrywania głosu oraz obrazu i oceny kwalifikacji konsultantów w np. Call Center i Contact Center .

Wszystkie nasze działania są wspierane przez zaplecze techniczne, organizacyjne oraz finansowe naszych dostawców. W kontaktach z naszymi klientami staramy się być raczej partnerami niż tylko dostawcą lub firmą serwisową. Nasze starania znajdują odzwierciedlenie w stale powiększającej się liczbie klientów. Możemy pochwalić się bogatą listą referencyjną. Aktualnie współpracujemy z wieloma firmami w zakresie stałej obsługi teleinformatycznej (outsourcing), na swoim koncie posiadamy kilkadziesiąt wdrożeń złożonych systemów teleinformatycznych. Ponadto tworzymy również niestandardowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby nie tylko profesjonalizm naszych rozwiązań, ale również ceny były przez klienta przyjmowane z zadowoleniem.

KOMPETENCJE

Zapewniamy kompleksową usługę w zakresie teleinformatyki, począwszy od analizy potrzeb klienta, poprzez wykonanie projektu systemu teleinformatycznego, dobór usług telefonicznych i informatycznych aż po wdrożenie (w tym budowa sieci teleinformatycznej, dostawa oprogramowania, dostawa sprzętu komputerowego i peryferii sieciowych oraz central telefonicznych wraz z pełnym wyposażeniem, instalacją i wdrożeniem oraz stałą opieką serwisową).

OFERTA

Sprzęt i oprogramowanie:

 • nowoczesne centrale (serwery) telekomunikacyjne,
 • programy CTI ( Computer Telephony Integration) – wspomagające dzwonienie,
 • systemy Call Center,
 • telefonia VoIP – przesyłanie głosu w sieciach LAN i WAN,
 • bezprzewodowe sieci telefoniczne – DECT i komputerowe – WLAN,
 • rejestracja treści rozmów,
 • rejestracja i taryfikacja kosztów połączeń,
 • programy do zarządzania obiegiem dokumentów, monitorowania sieci i wydruku w firmie,
 • wdrożenia modułów oraz systemu SAP,
 • usługi projektowania i integracji systemów informatycznych,
 • systemy dostępu i monitoringu budynków,
 • realizacja i projektowanie sal telekonferencyjnych,
 • konfigurowanie serwerów, routerów i przełączników sieciowych,
 • projektowanie i wykonanie sieci komputerowych oraz telefonicznych,
 • realizacja dostaw drukarek, niestandardowego oprogramowania, wszelkiego sprzętu komputerowego i teleinformatycznego.

Partnerzy

Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×