Praca

W związku z planowanym rozwojem firmy Simplicom Sp z o.o. w Warszawie, poszukujemy aktualnie osoby do pracy na stanowisku:

„Inżynier wsparcia działu handlowego ds. bezpieczeństwa i sieci IT”

Opis stanowiska pracy:

  1. Instalacja i konfigurowanie urządzeń typu:
    • routery i przełączniki sieciowe warstwy rdzeniowej, dystrybucyjnej i dostępowej, itp…,
    • serwery i stacje bazowe w standardzie IP DECT,
    • kontrolery i stacje bazowe w standardzie Wi-Fi,
    • firewalle sieciowe, IPS’y, firewalle aplikacyjne, itp…,
    • szyfratory danych w ruchu,
    • serwery wirtualne.
  2. Prace konsultacyjne, serwisowe i bezpośrednie wsparcie klientów firmy w tym:
    • Doradztwo techniczne,
    • Obsługa umów serwisowych: utrzymywanie sprawności infrastruktury, usuwanie awarii i koordynacja działań,
    • Nadzór i przeprowadzanie testów oferowanych rozwiązań u klientów,
    • Projektowanie infrastruktury sieciowej pasywnej i aktywnej,
    • Tworzenie dokumentacji przedwykonawczej i powykonawczej,
    • Modernizacja i konserwacja sieci oraz urządzeń aktywnych,
    • Monitorowanie funkcjonowania sieci i przeglądy,
    • Szkolenia produktowe i przygotowywanie dokumentów firmowych.
  3. Bezpośrednie wsparcie działu handlowego:
    • Doradztwo techniczne i pomoc kompetencyjna w przygotowywaniu ofert,
    • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych i działania pre-sale,
    • Prezentacje produktów z oferty firmy: u klienta, w siedzibie firmy, na dedykowanych konferencjach.
Oczekujemy (wymagania):

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Zaawansowana znajomość zagadnień technologicznych sieci i usług telekomunikacyjnych (GSM, GPRS, UMTS, SS7, IN, VAS, TCP/IP, WLAN, LTE, itp…),
  • 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów informatycznych na różnych platformach i topologiach sieciowych,
  • 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów informatycznych na różnych platformach bezpieczeństwa sieciowego i aplikacyjnego,
  • 5-letnie doświadczenie w utrzymaniu sieci i/lub usług telekomunikacyjnych,
  • 2-letnie, udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów wirtualizacyjnych na różnych platformach, w tym VMware i Citrix,
  • Umiejętność pracy w zespole i w środowisku stresowym,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dyspozycyjność i ambitne zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Samodyscyplina i kultura osobista,
  • Bezwzględne dotrzymywanie narzuconych terminów przez osoby przełożone oraz projekty,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, zapewniającym swobodne korzystnie z dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języków programowania (obiektowych – Java/C++ i skryptowych).
Zapewniamy:

  • Udział w projektach realizowanych na rzecz dużych i średnich podmiotów na rynku,
  • Po 3-miesięcznym okresie próbnym, zatrudnienie na czas nieokreślony,
  • Zarobki na poziomie odpowiednim do kwalifikacji,
  • Świadczenia socjalne,
  • Możliwość dalszego rozwoju.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w temacie: „Oferta pracy – Inżynier wsparcia działu handlowego ds. bezpieczeństwa i sieci IT” na adres email: rafal.chatys@simplicom.com.pl

Firma Simplicom Sp z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

classic
Forgot password?
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy